NALAZITE SE U >
Novosti
Histria 2012 - gospodarska izložba hrane, pića i ugostiteljske opreme , od 9 do 11. veljače u Puli
1/23/2012
VEZANE VIJESTI
U organizaciji HGK-Županijske komore Pula 19. gospodarska izložba hrane, pića i ugostiteljske opreme Histria 2012 održat će se Puli od 9. do 11. veljače.
Ovogodišnja izložba nastavlja tradiciju promoviranja i potpore kvalitetnih hrvatskih proizvoda i proizvođača na novoj lokaciji – Dom hrvatskih branitelja, trajat će tri dana, i prodajnog je karaktera.
Ovogodišnja izložba nastavlja tradiciju promoviranja i potpore kvalitetnih hrvatskih proizvoda i proizvođača na novoj lokaciji – Dom hrvatskih branitelja, trajat će tri dana, i prodajnog je karaktera.
Gospodarska Izložba okuplja tvrtke obrte, poljoprivredna gospodarstva koja se bave:
* proizvodnjom i prodajom hrane
* proizvodnjom i prodajom alkoholnih i bezalkoholnih pića
* nosioce eko, hrvatska kvaliteta, izvorno hrvatsko, otočni proizvod, superbrands, halal, košer, IQ i dr, znakova kvalitete i ostalih proizvoda koji bi se svojom ponudom uklopili u izložbu.
U sklopu izložbe 10. veljače održat će se međunarodni poslovni razgovori gospodarstvenika s ciljem uspostave kontakata između proizvođača hrane, pića, ugostiteljske opreme i malog turizma te inozemnih i domaćih partnera. Sudjelovanje na poslovnim susretima nije uvjetovano nastupom na izložbi.
Svi izlagači mogu iskoristiti i mogućnost prezentacije svoje tvrtke/proizvoda, a za izlagače i ostale zainteresirane bit će organizirana stručna predavanja.
Rok za prijavu za nastup na izložbi i prezentacije je 25. siječnja 2012.
Kontakt osobe u ŽK Pula:
Izložba – Gordana Klančić – Sorić, tel: 378–114, gklancic@hgk.hr
Prezentacije i predavanja – Sanja Bubonjić, tel: 378–126, sbubonjic@hgk.hr
Poslovni susreti – Alida Perkov, tel: 378–140, aperkov@hgk.hr
Dokumenti vezani uz članak :
|
|
Komentiraj
Primajte novosti iz Istre

Besplatna zamjena ulja za sva vozila
Provedite weekend na proljetnom pikniku uz neograničenu konzumaciju jela s roštilja
10% popusta na protuprovalna vrata Gardesa
Servis za čišćenje traži 5 studentica za čišćenje apartmana, vila, soba
U Čabrunići se traži kuhar/ kuharica
U Čabrunići se traži konobar/ konobarica
U Rovinju se traži više studenata za utovar - istovar robe na kamionu
5. Artexchange, Rovinj 25-28.05.2012
Pula: Počela izgradnja POS-ovih stanova
Dan otvorenih vinskih podruma - 27. svibanj 2012
Sutra, 22.05.2012 u Poreču šesti Gastro okusi Istre
Trebam ponudu za PVC prozore sa montažom
Trebam ponudu za postavljanje klupčica od granita
Trebam ponudu za drvenu suhu građu